Nasz zespół

Zespół profesjonalistów

Wartości, którymi kierujemy się przy wykonywaniu zleceń, to szacunek dla Klienta i jego czasu, zrozumienie jego potrzeb, takt, a przede wszystkim – skuteczne działanie. Z sukcesem reprezentujemy naszych Klientów w sądach oraz przed organami administracji publicznej. Świadczymy usługi także w języku angielskim i niemieckim. Zatrudniamy 10 prawników.

Joanna Weisberg

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obrotem nieruchomościami, działalnością deweloperską i obsługą inwestycji budowlanych (w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego). Jej praktyka obejmuje głównie: badanie i regulację stanu prawnego nieruchomości, doradztwo przy nabywaniu i zbywaniu nieruchomości, w tym opracowywanie projektów umów oraz obsługę prawną procesów inwestycyjnych.

joanna-weisberg-aplikant

Katarzyna Socik

Zajmuje się przede wszystkim sprawami cywilnymi, handlowymi i administracyjnymi, a także bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Ponadto interesuje się procedurą cywilną oraz prawem własności intelektualnej, zwłaszcza prawem autorskim. Posługuje się językiem angielskim.

katarzyna-socik-aplikant

Monika Golla

Zajmuje się sprawami związanymi z nieruchomościami i działalności deweloperską. Załatwia także sprawy rejestrowe oraz czuwa nad wnioskami do sądu wieczystoksięgowego. Zajmuje się także prawem spółdzielczym i prawem umów. Posługuje się językiem angielskim.

monika-golla-aplikant

Radosław Strawa

Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym dochodzeniem należności. Praktyka obejmuje ponadto prawo cywilne, administracyjne i prawo pracy. Do jego obszarów zainteresowań należy także prawo podatkowe. Ponadto reprezentuje Klientów przed sądami i organami administracji publicznej, prowadzi szkolenia oraz jest wykładowcą akademickim.

radoslaw-strawa-radca-prawny